התמודדות עם כאב לאחר פציעת צליפת שוט (Whiplash)

התמודדות עם כאב לאחר פציעת צליפת שוטפציעה, בין אם היא צליפת שוט (Whiplash) מתאונת דרכים או עקב פעילות גופנית יכולה לגרום לכאבים כרוניים קשים. למעשה, בחלק מן הפציעות יכול להיווצר מצב "סינדרום הכאב הכרוני"(CPS)  – מצב שקשה לטפל בו רק דרך תרופות מסורתיות להקלה בכאב.

"צליפת שוט"

תסמונת צליפת שוט נגרמת בעיקר מפגיעה באזור הצוואר כתוצאה של הטחה חזקה ומהירה (בדומה לצליפת שוט) של הראש והצוואר לטווחים קיצוניים ולכיוונים שונים. במהלך התנגשות של הרכב או כול גורם אחר (עמוד, בנין, עץ…)הראש מוטח בחוזקה לזוויות שונות אשר כול אחת מהן תגרום לנזקים שונים.

סיכונים

צליפת שוט יכולה להוביל לטווח נרחב של בעיות הכוללות מתח שרירים או קריעה של רקמה רכה שמשפיעה על שרירים ורצועות. פציעה זו הינה אחת מהפציעות הנרשמות ביותר בתביעות ביטוח רכבים. זה הכרחי להקל על כאב הצוואר הכרוני שיכול להימשך שלושה חודשים או יותר, תוך כדי שימוש בתרופות נגד כאב ושיטות טיפול בשחרור כאבים. ללא טיפול נאות, המטופלים יכולים להתחיל לסבול לא רק ממצוקה פיזית עמוקה, אלא גם להיכנס לדיכאון.
למזלנו, ישנן כמה דרכים חדשות של טיפול בכאבים שנמצאו מוצלחות בטיפול בכאב שנחווה כתוצאה מפציעות כגון צליפת שוט בתאונת דרכים. מכשיר הנדי קיור הוא מכשיר ייחודי וקל לשימוש שהראה תוצאות יוצאות דופן כנוסחה להקלה בכאב. תוך כדי שימוש בשילוב של מספר טכנולוגיות חדשניות, היחידה פולטת אנרגיה שר ממזערת את הכאב מבלי לגרום לשום תופעות לוואי. הדיווחים מראים גם שמכשיר Handy Cure מפחית את הצורך בהסתמכות על תרופות ללא מרשם כגון משככי כאבים.

דרכים להתחמק מפציעה

לפי חלק מהמחקרים האחרונים, בכדי להפחית את הסיכויים לסבול מצליפת שוט מומלץ להתאים את משענות הראש כראוי – דבר שיכול להפחית מקרים של צליפת שוט עד ל-40%. כשזה מגיע לפציעות בהקשר של ספורט, מומלץ לבצע התמתחות לפני ואחרי הפעילות –כך ניתן להתחמק ממתח בשרירים וברצועות.

מכשיר הנדי קיור

מכשיר הנדי קיור הינו מכשיר קומפקטי, מעוצב במיוחד לשוק הטיפול הבריאות הביתי להפחתת כאב ומטפל במגוון רחב של סימפטומים. המכשיר משלב קרינה ברמה נמוכה של לייזר, פעימה של קרינה אינפרה אדומה, אור נראה אדום וכן שדות מגנטיים סטטיים במכשיר אחד בכדי לספק השפעות טיפוליות סינרגטיות.
מכשיר הנדי קיור כולל שלוש תכניות טיפול, שהוגדרו מלכתחילה לשלושה מצבים שונים.

השימוש במכשיר:
  • מגביר את המהירות, האיכות והחוזקה של תיקון רקמת התא
  • מגביר את אספקת הדם למקום הנגוע
  • מחזק את המערכת החיסונית
  • מגבירה תפקוד עצבים
  • מפתח קולגן ורקמות שרירים
  • עוזר ליצור תאים חדשים ובריאים ורקמות
  • מקדם החלמת פצעים מהירה יותר

מכשיר הנדי קיור עשוי לספק תוצאות משמעותיות לאנשים הסובלים ממחלה ארוכת טווח או מנזק תאי, אפילו במקרים בהם נחשבים לחשוכי מרפא.

התמודדות עם כאב לאחר פציעת צליפת שוט (Whiplash)

Pin It on Pinterest